دریافت کد تاریخ شمسی

مکاتبه مستقیم با مدیر عامل شرکت پردیسان پودر دکلره خاکستری بتریکس

مشخصات اصلی


قیمت: 250000 تومان

معرفی اجمالی محصول

پودر خاکستری طرفداران بسیاری دارد و همین طور استفاده های بسیاری در ترکیبات مو دارد که سایت "پردیسان کالا" در این خصوص اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار می دهد :

 • با استفاده از پودر خاکستری می توانید رنگ های دودی و خاکستری را بدون هیچ دکلره ای تقویت نمایید.
 • اگر از وجود رفله ای زرد و نارنجی در موهایتان ناراخت هستید می توانید از پودر خاکستری در ترکیباتتون استفاده نمایید و در صورتیکه با رنگ شرابی مخلوط شود به دلیل پیگمنت های آبی که دارد رفله بنفش بسیاری ایجاد می کند و اگر بروی موهایی که میزان درجه روشنی آنها 7 و یا 8 باشد استفاده شود رنگ سیز به شما می دهد.
 • خاکستری با رنگ های سری طلایی همخونی خوبی داشته و تناژ فوق العاده ای به شما می دهد که مثلا ترکیب پودر خاکستری به اندازه یک قاشق با رنگ عسلی یا طلایی باعث از بین رفتن تناژ نارنجی مو می شود. علاوه بر این ترکیب این پودر با رنگ قهوه ای هم همین تاثیر را خواهد داشت. و تنها در رنگ مسی می باشد که باعث شدت یافتن رنگ مسی می شود.
 • اگر موهایتان بیشتر از 7 روشن نشد می توانید از دو قاشق پودر خاکستری بعلاوه رنگ شماره 5 دودی استفاده نمایید تا به رنگ بخی دست گیدا کنید.
 • اگر پایه مو
  نقد و بررسی
  مشخصات فنی
  فیلم محصول
  پرسش و پاسخ

  نقد و بررسی  پودر دکلره خاکستری بتریکس درگر نگران آسیب دکلره به موهایتان نباشید پودر خاکستری بتریکس مو را به پایه میرساند بدون آسیب

  ا

  500گرمی  برچسب ها: پودر دکلره خاکستری ایتالیایی , پودر دکلره ,

  مشخصات فنی


  فیلم محصول  پرسش و پاسخ


  مریم .ب1398/12/13 ساعت 0:34
  باسلام مخلوط پودرخاکستری بارنگ مو دودی چقدرطول میکشه تایخی بشه درپایه نارنجی،زرد؟
  ناصر سوداگر عقلمند : 1398/12/14 ساعت 1:33
  با سلام لطفا با شماره 09149864112 مشاور و استاد بین المللی رنگ و دکلره و مش و سافی فردا باهاشون تماس بگیرید و جواب سوالاتتون را از ایشان دریافت کنید باتشکر مدیر عامل شرکت پردیسان کالا " ناصر سوداگر عقلمند "
  ارسال پاسخ

  ارسال پرسش جدید

  نام :
  ایمیل :
  متن :
  کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط