روغن مورچه


مشخصات اصلی


قیمت: 15000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی

کاربرد روغن مورچه در طب سنتی

برای از بین بردن موهای زائد محصولات شیمیایی مختلفی وجود دارد که حاوی آهک و زرنیخ هستند و تهیه آنها بسیار به صرفه تر از تهیه روغن مورچه و محصولات تهیه شده از روغن مورچه است. باید دید که چقدر مورچه باید استفاده کرد تا روغن مورچه به دست آید.

پیدا کردن و پرورش مورچه به وسعت زیاد منطقی نیست . در بعضی عطاری ها روغن مورچه به صورت سنتی تهیه شده و یافت می شود اما استفاده از این روغن ها نمی تواند سبب کاهش موهای زائد بدن شود زیرا روغن مورچه برای از بین رفتن موهای زائد کاربرد ندارد و باید برای اینکار از روش طلا کردن مورچه استفاده کرد.

نظرات متخصصان طب مدرن درباره استفاده از روغن مورچه

متخصصان طب مدرن معتقدند استفاده از روغن مورچه تنها می تواند ساقه مو را از بین ببرد و رشد موهای زائد را به تعویق اندازد اما نمی تواند موهای زائد را به صورت دائمی از بین برد و ریشه مو همچنان سالم باقی می ماند.

اسید فرمیک موجود در روغن مورچه روی تغذیه پیاز مو اثر می گذارد و روند رویش موها را کند می کند. اما برخی از متخصصان پوست و مو معتقدند استفاده از این روغن تاثیری در کاهش موهای زائد ندارد. درمانگران طب سنتی بر این باورند که استفاده از روغن مورچه تاثیری در کاهش موهای زائد ندارد بلکه خود مورچه و طلا ِ کردن و ماسک کردن آن روی پوست سبب از بین رفتن موهای زائد خواهد شد.

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر